Vieta
Lantanoms reikalinga vieta, kurioje šie augalai gautų kuo daugiau šviesos. Tačiau pačiame vidurvasaryje jos visiškai nepakenčia tiesioginių saulės spindulių. Tuomet pastatykite augalą į uksmingesnę vietą.
Temperatūra
Lantanos gali peržiemoti netgi labai žemoje, žemesnėje nei nulinė, temperatūroje. Tačiau tokiomis sąlygomis augalas visiškai numeta lapus iki pat pavasario, kol atšyla oras. Norėdami, kad taip neatsitiktų, palaikykite minimalią 10°C temperatūrą. Šiems augalams nepatinka aukšta temperatūra ir blogas vėdinimas, todėl paprastai rekomenduojama išnešti augalus į lauką, ypač vasarą.
Laistymas
Laistykite gausiai, kad substratas būtų drėgnas. Tarp laistymų 2,5 cm žemės turi išdžiūti, tik tuomet ir vėl palaistykite. Žiemą laistykite saikingai, tiek, kad substratas neišdžiūtų.
Tręšimas
Nuo vėlyvo pavasario iki rudens vidurio tręškite augalus skystomis trąšomis.
Sezoninė priežiūra
Žiemos pabaigoje apgenėkite augalą taip, kad jis įgautų norimą formą. Kas antri metai reikia persodinti. Tiesa, galima tiesiog pakeisti žemę nauja. Šios šeimos augalai nepakenčia karščio ir šiaip gana aukštos temperatūros. Jie blogai auga jei blogai vėdinama patalpa. Lantaną nepakenčia ir pro langą sklindančių stiprių saulės spindulių. Šiam augalui rekomenduojama „suteikti vasaros atostogas lauke”, tada jis puikiai paauga ir labai gražiai žydi. Tik nepamirškite palaistyti ir apžiūrėti, ar neužpuolė šiltnamių kenkėjai.
Žemė
Turi būti geras drenažas. Lantanos gerai auga standartinėje kambariniams augalams skirtoje žemėje. Persodindami augalus ant gėliapuodžio dugno paberkite molio šukių.