Kambarinė gėlė – Hibridinis galenis (kambarinis klevas)

Hibridinis galenis
Hibridinis galenis, kambarinis klevas

Šviesa ir laikymo vieta

Pastatykite galenį ten, kur jis gautų pakankamai saulės šviesos. Jau paaugusio augalo viršūnė gali pasunkėti, todėl žiūrėkite, kad gėliapuodis butų dar sunkesnis, nes augalas gali apvirsti.

Temperatūra

Minimali 10°C temperatūra puikiai tinka šiems augalams, bet žiemą galeniui tiks ir žemesne temperatūra. Žiemą vėsiau laikomam augalui vandens daug nereikia Ramybės periodu augalas gali numesti visus lapus

Laistymas

Augalas laistomas taikant bet kurį metodą. Augimo fazėje galenis mėgsta ypač daug vandens Ramybės periodu laistykite ne taip gausiai, lai substratas visiškai išdžiūsta tarp laistymų.

Tręšimas

Pavasarį ir vasarą kartą per dvi savaites augalą patręškite skystomis trąšomis.

Sezoninė priežiūra

Vasarą galenj reguliariai apgenėkite – skatinsite jį žydėti. Šie augalai kartais atrodo labai jau netvarkingai, tuomet juos reikia apkarpyti ankstyvą pavasarį: nukirpkite plonus vidurinius ūglius, o kitus stiebelius patrumpinkite trečdaliu.

Žemė

Galeniui tinka standartinis gėlių žemės mišinys. Persodinkite augalą kasmet, kol jis paaugs tiek. kad nuspręsite palikti jį tame pačiame gėliapuodyje Tuomet tik kasmet pakeiskite žemę nauju mišiniu.

Daugiau apie kambarinės gėlės