Brugmansija, kurios auginimas traukia daugelį gėlininkų, skiriasi nuo kitų sodo augalų labai gausiu žydėjimu, lydimu puikaus svaiginančio aromato. Tačiau šio augalo žiedai ir lapai, kaip ir pas daugelį Pietų Amerikos augalų, yra nuodingi ir net pasižymi haliucinogeniniu poveikiu.
Europiniame klimate, netgi pietiniuose regionuose, šį iki dviejų metrų išaugantį medelį rekomenduojama auginti dideliuose konteineriuose. Šis augalas yra daugiametis, jautrus žemesnei temperatūrai, todėl brugmansiją žiemos metu reikia perkelti iš sodo į patalpą, kurioje oro temperatūra būtų ne žemesnė kaip +10° C.
Dauginamas šis augalas sėklomis ir auginiais. Sėklos pasėjamos tradiciniu būdu, po kelis vienetus į nedidelius plastikinius indelius. Daigai išdygsta per tris savaites, o kai susiformuoja kelios lapų poros, sodinukai pikiuojami atskiruose vazonuose ir perkeliami į šiltnamį.
Dauginant brugmansiją auginiais, paskutiniai iš jų yra ruošiami rudenį prieš pat šalčius. Tam yra parenkamos augalo šakos su jau susiformavusia žieve. Iš šakos paimama vidurinė dalis su 20 cm ilgio tarpubambliais.
Auginiai po du arba po tris pamerkiami į nedidelį indą su vandeniu, kurį reikia papildyti nedideliu kiekiu medžio anglies. Kai pasirodys pirmosios šaknelės, auginius reikia persodinti į gėlių vazoną ir uždengti stiklainiu. Žemei pasirenkama paprasta sodo žemė, patręšta puvenomis arba durpėmis. Jeigu įšaknijimo metu auginys pradeda pūti, pažeistą jo dalį reikia pašalinti darant įstrižą pjūvį.
Kasdien stiklainį reikia nuimti nuo augalo, kad jis prasivėdintų kelias minutes, o kai auginys visiškai išsišaknija, stiklainį reikia nuimti. Įšaknijimo metu temperatūra turi būti ne žemesnė kaip 20° C.
Sušilus orams, brugmansiją reikia išnešti į saulėtą sodo vietą be skersvėjų. Esant sausam orui, augalą reikia laistyti kasdien anksti ryte arba vakarais. Esant apsiniaukusiam orui, augalas laistomas priklausomai nuo žemės sausumo.
Spalio mėnesį brugmansija iš sodo pernešama į pakankamai vėsią, bet šviesią patalpą. Tačiau net ir brugmansija, kuri auginama griežtai pagal technologiją, gali numesti lapus. Tai nieko baisaus, nes po kurio laiko atsiranda nauji augalo lapai.