Vejos pjovimo robotai

Vejos pjovimo robotai

Vejos priežiūra: vejos pjovimo robotai „iMow“ iš naujosios VIKING serijos

Tai ne ateities svajonė, o užburianti tikrovė: nuo šiol Jums nebereikės pjauti vejos patiems! Tai padarys naujieji VIKING vejos pjovimo robotai„iMow“. Jie pasirūpins, kad veja visada būtų pavyzdingai prižiūrėta. Robotai pjauna savarankiškai, apvažiuoja kliūtis, įveikia įkalnes ir, jei reikia, įsikrauna. Trumpai: „iMow“ – tai aukščiausios kokybės pjovimas ir komfortas. Jūs turėsite daugiau laiko atsipalaiduoti ir smagiai jį leisti sode.

Vejos pjovimą patikėkite stropiems VIKING pagalbininkams

Naujoviškos vejapjovės – modernūs VIKING „iMow“ modeliai MI 322 C ir MI 555 C. Jie sukonstruoti techniškai įmantriai. Šios vejapjovės pjauna veją 20 arba 53 cm pločio ruožais. Kliūtys – lys­vės, krūmai, sienos – atpažįstamos ir apeinamos. Vejapjovė MI 555 C pjauna netgi įjungus priekinės eigos arba atbulinę pavarą, todėl yra dar efektyvesnė. Žolė labai susmulkinama, ir į dirvą grįž­ta jos maistingosios medžiagos. Net jei būsite užsiėmę kitais dar­bais, vejos pjovimo robotai „iMow“ parinktą programą įvykdys pavyzdingai ir patikimai.

Vejos pjovimo robotai MI 322 C

Vejos pjovimo robotai MI 322c
Vejos pjovimo robotai MI 322c

Automatiškai atpažįsta kliūtis ir teritorijos ribas. Pjauna atsitiktine trajektorija, tolygiai visą veją. Yra impulsinis jutiklis. Savaitės darbo etapai lengvai programuojami. Įtaisytas valdymo blo­kas (nuotolinis valdiklis). Energiją tiekia galingas akumuliatorius. Kaina – 5390 Lt.

Vejos pjovimo robotai MI 555 C

Vejos pjovimo robotai MI 555C
Vejos pjovimo robotai MI 555C

Peiliai keičiami nenaudojant įrankių. 26-63 mm pjovimo aukštis reguliuojamas (6 pakopos). Trijų peilių sistema ir mul-čiuojanti pjovi­mo įranga -automatiniam vejos tręšimui. Kaina – 7990 Lt.

Vejos pjovimo robotai –  galite įsigyti : www.ginalas.lt

vejos pjovimo robotai